Zásady vrátenia

Záruka

Ponúkame 30-dňovú záruku vrátenia peňazí na produkty, ktoré prídu rozbité alebo poškodené. V týchto prípadoch si zákazník môže zvoliť výmenu menštruačných nohavičiek alebo vrátenie peňazí v plnej výške.

Výmena veľkostí:

Chápeme, že môže byť ťažké vybrať si správna veľkosť menštruačných nohavičiek, preto ponúkame bezplatnú výmenu veľkosti, pokiaľ nohavičky neboli použité.

Ako vrátiť:

Ak si prajete vrátiť, kontaktujte náš tím zákazníckych služieb prostredníctvom e-mailu info@okovor.com alebo z nášho webového formulára. Akonáhle dostaneme produkt do nášho skladu, bude skontrolovaný a zákazník bude informovaný o schválení alebo zamietnutí vrátenia peňazí. Ak bude vrátenie schválené, do 5 až 10 dní bude zákazníkovi vrátená platba na jeho účet na pôvodnú kartu alebo platbu.

Vrátenie peňazí:

V časti v prípade vrátenia peňazí, keď dostaneme produkt na náš sklad, bude skontrolovaný a zákazník bude informovaný o schválení alebo zamietnutí vrátenia peňazí. V prípade schválenia vrátenia peňazí sa automaticky vráti na účet zákazníka v priebehu 5-10 dní na jeho pôvodnú kartu alebo platbu.

Na záver by sme chceli zdôrazniť, že v Ökovore berieme spokojnosť našich zákazníkov veľmi vážne a sme vždy ochotní vypočuť si vaše pripomienky a návrhy na zlepšenie našich produktov a služieb.

Doprava:

Zákazník je zodpovedný za pokrytie nákladov na dopravu menštruačné nohavičky späť do Ökovor na výmenu.