Pravidlá prepravy

Čas spracovania:

Všetky objednávky sú naskladnené a odoslané z nášho skladu v Madride.

Objednávky sú zvyčajne spracované nasledujúci pracovný deň a objednávky sú v priemere doručené do 24-72 hodín v pracovných dňoch alebo 3-5 dní (v závislosti od zvoleného spôsobu dopravy). Víkendy a sviatky môžu ovplyvniť dodacie lehoty.

Upozorňujeme, že neposielame cez víkendy alebo sviatky.

Keď dostanete potvrdenie objednávky budete informovaní o približnom termíne dodania. V prípade, že nie je na sklade, ale predpokladá sa, že ho čoskoro budeme mať, budeme vás o takejto skutočnosti informovať a ak budete pokračovať v nákupe, dátum dodania sa môže líšiť v závislosti od tejto okolnosti.

Doprava:

Doručujeme do krajín uvedených v dodacej adrese na stránke pokladne. Pre prípadné dodávky do iných lokalít nás však kontaktujte na e-mailovej adrese: info@okovor.com.

Priemerné dodacie lehoty sú okolo 24-72 hodín alebo 3- 5 pracovných dní (v závislosti od zvoleného spôsobu dopravy).

Nemôžeme zaručiť dodacie lehoty, ale urobíme všetko pre to, aby prepravné spoločnosti tieto termíny dodržali.
Dopravné náklady/prepravca:

Doprava nad 45 € je bezplatná pre domáce aj medzinárodné krajiny. Objednávky do 45 € majú cenu, ktorá sa pohybuje medzi 3,90 € a 4,90 €, v závislosti od krajiny doručenia, ktorá bude informovaná pred platbou.Dopravné náklady/prepravca:

Doprava nad 50 € je bezplatná pre domáce aj medzinárodné krajiny. Objednávky do 50 € majú cenu, ktorá sa pohybuje medzi 2,90 € a 3,90 €, v závislosti od krajiny doručenia, ktorá bude informovaná pred platbou.